HOME >>KURZY >>O PRODUKTU >>FOTOGALERIE >>KONTAKT

 

TEMTEX Kinesiotaping

 

KINESIOTAPING KURZ

"Terapeutické využití kinesio tapu" je nejen název publikace o kinesiotapingu, ale také nejnavštěvovanější kurz v České republice i na Slovensku. Lektoři kurzu jsou Bc. Jitka Kobrová a MUDr. et Mgr. Robert Válka. Oba lektoři byli vyškoleni ve Velké Británii. Za pět let co pořádáme tento kurz jsme vyškolili již více než 2500 terapeutů v Čechách i na Slovensku a díky tomu můžeme říct, že máme bohaté zkušenosti s organizací kurzu a víme, co naši klienti potřebují.

Průběh kurzu kinesiotapingu

Náplní kurzu je prezentace metody kinesiotapingu na ovlivnění muskuloskeletárního a lymfatického systému. Účastníci budou seznámeni s teorií a technikami, které lze využít ve fyzioterapii, sportovním lékařství, sportu apod.

Náplní prvního dne je nejprve seznámení s historií a principem kinesiotapingu. Poté se účastníci naučí metody sloužící k relaxaci namožených nebo poraněných svalů, stimulaci oslabených svalů a omezení bolesti, otoků a modřin.

Během druhého dne jsou účastníkům představeny korekční techniky mechanická, fasciální, prostorová, vazivová / šlachová, funkční a lymfatická. Na konci kurzu je prostor pro dotazy k technikám, které v průběhu kurzu nebyly zmíněny. Pro detaily klikněte zde

Pro detaily klikněte zde

 

 

Pokračujte dále na:

O produktu

Fotogalerie

Kontaktujte nás


 

© 2010 Rehasport s.r.o.